ZRÓBMY COŚ RAZEM

autorka warsztatów

⚫ Bogaty program warsztatów o sztuce, architekturze i książkach. Przygotuję pojedyncze spotkanie lub wymyślę cały cykl warsztatów! Twórcze spotkania dla dzieci i młodzieży – oferta jest zawsze dostosowana do potrzeb i kontekstu.

projekty kulturowe

⚫ Projekty z pola edukacji kulturowej, artystycznej, czytelniczej, architektonicznej – wymyślę, wdrożę, przeprowadzę – pomysłów na działania mam tysiące, ale potrzebuję partnerów i miejsc do działania! Tworzę projekty specjalistyczne uwzględniających potrzeby różnych grup wiekowych.

twórczyni treści dla dzieci

⚫ Napiszę teksty dla dzieci, opowieści, stworzę publikacje aktywnościowe, wymyślę karty do zabawy, edukacyjne gadżety i słuchowiska!

⚫ Zaprojektuję narzędzia dydaktyczne i zajmę się warstwą ilustracyjno-graficzną!

wsparcie dla instytucji kultury i firm

⚫ Współpraca koncepcyjna i merytoryczna przy programach edukacyjnych towarzyszących wystawom, festiwalom i innym wydarzeniom o charakterze kulturalnym.

⚫ Konsultacje dla instytucji, domów kultury, bibliotek, fundacji i firm przy okazji wymyślania, planowania i wdrażania działań edukacyjnych.

⚫ Poprowadzę szkolenia dla nauczycieli/ek i edukatorów/ek, bibliotekarzy/ek m.in. z metod pracy z dziełem sztuki, myślenia wizualnego, edukacji architektonicznej, treningu twórczości, pracy z książką.

⚫ Napiszę teksty i przygotuję materiały dydaktyczne poświęcone edukacji kulturalnej, artystycznej, muzealnej, wizualnej, architektonicznej i wielokulturowej.

główne obszary mojej działalności

⚪ architektura + przestrzeń

⚪ książki dla dzieci + storytelling

⚪ współczesny świat + migracje

⚪ sztuka + projektowanie